Siūlo darbą, Pagalbiniai darbininkai Vilniaus m.

Paslaugos, darbas / Siūlo darbą / Pagalbiniai darbininkai
Stropuotojas
900.00 €

IEŠKOME KROVINIŲ PRIKABINĖTOJŲ SU DARBINE PATIRTIMI KLAIPĖDOJE❗ Tinka ir stropavimas statybose, tačiau būtina suprasti patį principą, kaip prikabinti krovinius. Darbo pobūdis: krovinių prikabinėjimas, maišų rišimas, fasavimas, krovos darbai, darbo vietos priežiūros darbai. ATLYGINIMAS 900-1300 eurų į rankas (mokamas kartą per mėnesį). Dieninė pamaina 56 eurai į rankas su priedais, naktinė pamaina 66 eurai į rankas […]

Darbas statybose

Siūlome darbą statybų sektoriuje. Ieškome: Betonuotojų; Pagalbinių darbuotojų; Ekskavatoriaus operatoriaus; Privalumas B kategorija, taip pat C, CE, D kategorijos. Daugiau informacijos telefonu

Ieškomi pagalbiniai darbuotojai
650.00 €

Ieškomi pagalbiniai darbuotojai uoste įvairiems valymo, šlavimo, krovos darbams. Stropuotojai – Krovinių prikabinėjimas. Autokrautuvo vairuotojai – autokrautuvo vairavimas. Neturint pažymėjimų, įmonė siunčia į kursus.

Trinkelių klojėjas

Darbo pobūdis:
 pagrindo ruošimas, trinkelių dėjimas, bortų montavimas ir kt. Darbas Kaune, Kauno apskrityje. Darbo laikas 8-17h, darbo dienomis.

Darbas oficialus, visos socialinės garantijos.  Atlyginimas 800-1200 EUR atskaičius mokesčius, priklausomai nuo darbo rezultatų.

Pagalbinis darbininkas (inžinerinių tinklų tiesimo)

Reikalingi pagalbiniai darbininkai tiesiant ir taisant požeminius inžinerinis tinklus. Darbas Kaune, Kauno apskrityje. Darbo laikas 8-17h, darbo dienomis.

Darbas oficialus, visos socialinės garantijos.
 Atlyginimas 700-1000 EUR atskaičius mokesčius, priklausomai nuo darbo rezultatų.

 Privalumas, jei kandidatas turėtų inžinerinių tinklų tiesimo ir/ar plastikinių vamzdžių suvirinimo patirties.

Pagalbinis darbininkas

Įdarbinimo agentūra Vokietijoje “U&D Wartung u. Instandsetzung GmbH&CoKG” nuolatiniam darbui Pietų Vokietijos įmonėse Ulmo apylinkėse ieško: PAGALBINIŲ DARBININKŲ DARBUI METALO IR MAISTO PRAMONĖJE. Reikalavimai: – darbo fabrike patirtis; – patikimumas; – vokiečių kalbos pagrindai. Privalumai: -vokiška registracija; -neterminuota darbo sutartis; -apgyvendinimas ( 200 €, kurie išskaičiuojami iš atlyginimo); -atlyginimas: B 9€/val.; -galimi apmokami viršvalandžiai; -nemokamas […]

250 eur darbas kas 4 ar 7 dienos
250.00 €

Jei patinka tvarkytis, esi darbsti, sazininga – darbas galbut kaip tik Tau. Reikalinga pedantiska mergina/moteris dirbti-tvarkytis: tvarkyti butus(apartamentai, kuriuose yra virtuves ir svetaines zonos) Kauno centre sveciu namuose. Galima dirbti kas 4dienos (4 dirbi, 4 laisvos) ARBA kas savaite (7dirbi, tada 7 laisvos). Viskas pagal susitarima. Galimas uždarbis iki 250eur/mėn. Ka tvarkoma: patalynės keitimas-skalbimas, lyginimas, […]

Ieškomas darbuotojas ežerų/telkinių valymo darbams

Reikalavimai Pareigingumas. Vidurinis išsilavinimas Noras dirbti. Vairuotojo pažymėjimas. Privalumas: darbas su automobilio manipuliatoriumi Dėl daugiau informacijos skambinti: +370 687 54743

Pagalbinio darbininko darbas metalo apdirbimo ceche
500.00 €

Darbo aprašymas: Siūlomas darbas: pagalbiniam darbuotojui visu etatu. Darbas metalo apdirbimo ceche: metalo karpymas, paruošimas, padavimas gamybai. Reikalavimai: *brėžinių skaitymas; *suvirintojo atestatas – privalumas *gebėjimas skaityti brėžinius; *kruopštumas, atsakingumas, fizinė ištvermė Įmonė siūlo: *atsakingą nuolatinį darbą *konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą .

pagalbiniai darbai, reikalingi pagalbiniai darbininkai
20.00 €

reikalingi pagalbinei darbininkai be zalingu iprociu ir norintis dirbti